Сьомий рік поспіль вогонь миру до храму святого Архистратига Михаїла привозять скаути з Київського осередку Пласту, а приймає їх капелан бригади Андрій Гуль.

Вифлеємський вогонь – це символ підтримки тих, хто не може зустріти Різдво вдома. Ця акція була започаткована в 1986 році австрійськими скаутами, які несуть світло з місця народження Ісуса Христа до Відня і далі поширюють його країнами Європи і передають до лікарень, дитячих будинків та міських громад.

В Україні вогнем опікуються скаути з Пласту, які надають особливу вагу передачі Вифлеємського вогню нашим військовим, адже цей вогонь покликаний підтримати тих, хто живе у найскладніших умовах і часто зустрічає свята не поруч із рідними. «Піклуватися про військових, які захищають українців і дають можливість зустріти Різдво вдома, — наш почесний обов’язок», – каже ветеранка та представниця Київського Пласту Леся Филимонова.

Від храму світло вирушить далі — у підрозділи та домівки військовослужбовців Президентської бригади, щоб розділити з ними тепло свята.